wtorek, 30 czerwiec 2020 20:42

Jak dopasować oprawki do pełnionej fukcji i osobowości

||| ||| |||

Oprawki powinny odzwierciedlać Twoją osobowość i gust. Odzwierciedlają Twój styl tak samo jak buty czy koszula i powinny pasować do wizerunku, który chcesz codziennie wyrażać swoim współpracownikom i znajomym. Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o kolor i wzór Twoich okularów oraz ich dopasowanie do Twojego codziennego życia:


Biznesowe i profesjonalne

Oprawki o konserwatywnym kształcie i kolorze są zazwyczaj korzystne w środowisku biznesowym, wzbudzając poczucie pewności i profesjonalizmu w kontaktach z klientami i współpracownikami. Klasyczne kształty oraz tradycyjne kolory i wzory są idealne, gdy staramy się zachować profesjonalny wygląd.

Konserwatywne odcienie dla mężczyzn to srebrny, szary, brązowy i czarny, podczas gdy brązowy, złoty, srebrny i czarny to dobry wybór dla kobiet w profesjonalnym otoczeniu. Szylkret i subtelne paski to doskonałe wzory, które uzupełniają profesjonalny wygląd każdego.

 

Modne i kreatywne

Nowoczesne kształty, rozkwitające wycięcia i kolorowe ramki to ekscytujące sposoby na pokazanie swojej kreatywności i dodanie finiszu do Twojego stroju. Wybierz parę, której kształt i kolor pasują do Twoich rysów i wyrażają Twoje wyjątkowe poczucie stylu. Nie bój się śmiać! Wypróbuj odważne, nowoczesne kształty lub styl vintage - cokolwiek Ci pasuje.

Ramki w nietypowych kolorach, takich jak turkusowy błękit, morska zieleń i jaskrawe fioletowe lub jaskrawe kolory, takie jak jaskrawoczerwony i pomarańczowy, są doskonałym wyborem, podobnie jak ramki z wzorami kwiatowymi lub zwierzęcymi. Jeśli pracujesz w kreatywnej firmie lub w środowisku półprofesjonalnym, spróbuj poszukać okularów w tradycyjnych kolorach podstawowych z akcentami lub wzorami.

 

Studenci i pracownicy naukowi

College to czas na poszerzenie swojej edukacji, kariery i kręgów społecznych, a także osobistego poczucia siebie. Kiedy odkrywasz swoje zainteresowania i przyszłe cele zawodowe, twoja kariera licencjacka to idealny czas na eksperymentowanie ze swoim stylem i znalezienie tego, co odpowiada Tobie i Twoim preferencjom. Czy bardziej interesuje Cię styl vintage lub nowoczesny styl, bardziej konserwatywny profesjonalny wygląd lub odważnie kreatywny kolor?

Weź pod uwagę preferowane przez Ciebie kolory i style ubioru, a także styl życia i znajdź kolor odpowiadający Twoim osobistym upodobaniom i przyzwyczajeniom, a także karnacji. Nie bój się też eksperymentować z wzorami! Kwiatowe, zwierzęce nadruki i paski mogą nadać osobowości skromnym oprawkom. Eksperymentuj ze swoim stylem i baw się nim!

To samo można powiedzieć o wymagających absolwentach, którzy wkraczają w świat akademicki. Skoncentruj się na swoim osobistym stylu, dodając odrobinę profesjonalizmu do swojego wyglądu. Poszukaj oprawek, które pasują do tonu Twojej dziedziny, a jednocześnie pozwalają wyrazić trochę Twojej osobowości. Dla studentów biznesu lub nauk ścisłych szukaj bardziej trzeźwego, profesjonalnego wyglądu, który zaszczepi poczucie pewności, gdy będziesz mieć do czynienia z rówieśnikami. Dla studentów sztuki wybierz bardziej kolorową paletę - na tyle poważną, aby prezentować swoją pracę i rozwijać karierę, ale na tyle zabawną, aby wyrazić swoją kreatywność.

Przede wszystkim najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać przy wyborze kolorów okularów, są osobiste preferencje. Te wskazówki mogą pomóc ci dokonać wyboru, który uzupełnia twoje cechy fizyczne i wybory zawodowe, ale używaj ich tylko jako wskazówek, a nie jako konkretnych zasad. Tylko upewnij się, że kochasz to, co masz na sobie!

Chcesz poznać dostępne kolory i wzory? Zajrzyj do naszych salonów optycznych i wybierz coś dla siebie.

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie

Alteo nowa soczewka Progresywna w ofercie JZO badanie wzroku czestochowa badanie wzroku w czestochowie bezpieczny makijaz BLUVXPERT dieta veganska Dieta wspomagająca ochronę przed UV dojazd do nas gdzie kupic dobre okulary przeciwsloneczne lubliniec gdzie kupic okulary w miescie czestochowa gdzie kupic okulary z polaryzacja w czestochowie jak bezpiecznie uzywac kosmetykow dookola oczu jak bezpiecznie uzywac kosmetykow przy oczach jak dbac o okulary jak dlugo zyje koronawirus na roznych powierzchniach jak stosowac srodek dezynfekcyjny do czyszczenia okularow jak trafić do graloptic koronawirus kosmetyki niebezpieczne dla oczu multifokalne soczewki kontaktowe do korekcji prezbiopii na co zwracac uwage przy zakupie okularow przeciwslonecznych naprawa okularow progresywnych ochrona przed słońcem ochrona przed uv ochrona uv i kategorie filtrow dla okularow przeciwslonecznych i okularow okular bezramkowe częstochowa okulary 2020 Okulary bezramkowe wady i zalety Okulary czy soczewki kontaktowe: wady i zalety okulary dla dzieci okulary dla dzieci częstochowa okulary dla dzieci kalety okulary dla dzieci lubliniec okulary dla dzieci olesno okulary dla okraglych twarzy okulary do komputera okulary dzieciece okulary korekcyjne częstochowa Okulary po operacji zaćmy okulary progresywne czestochowa okulary przeciwsloneczne czestochowa okulary przeciwsloneczne w lublincu okulary przeciwsłoneczne okulary spolaryzowane czestochowa okulary tytanowe częstochowa okulary z filtrem uv ultrafioletowym czestochowa Oprawki z matalu czy z tworzywa sztucznego? Co wybrać? oprawy okularowe częstochowa parowanie szkiel okularowych profesjonalne badanie wzroku czestochowa Przejście z okularów do kontaktów: wady i zalety salon graloptic soczewki spolaryzowane w czestochowie szkodliwosc kosmetykow dla oczu trener personalny w czestochowie poleca sportowy trening wzroku w boksie Zapalenie rogówki Zapalenie rogówki Objawy, diagnoza, leczenie zaparowane okulary zdrowe oczy zwyrodnienie plamki zoltej