mężczyzna w okularach i marynarce

25 lipiec 2023

Udostępnij:

4 trendy w okularach, na które warto zwrócić uwagę w 2023 roku


Ponieważ rok 2023 dzieli zaledwie kilka miesięcy, nie możemy nie patrzeć na nadchodzące trendy w modzie na przyszły rok.

Od zielonych oprawek po sportowe okulary — oto cztery trendy w okularach na wybiegach i celebrytach, które będą robić furorę w 2023 roku. Obejmuje oprawki typu racer, okulary przeciwsłoneczne na receptę, sportowe okulary i przyciemniane oprawki.
 

Wyścigowiec


Inspirowane stylem sportowym oprawki nadal będą modne w nadchodzącym sezonie, co widać na wybiegu podczas Tygodnia Mody w Mediolanie.

Niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze górskim, grasz w piłkę nożną, czy śledzisz lotną piłkę na boisku baseballowym, nadal musisz chronić swoje oczy, dlatego sportowe okulary będą nadal popularne w 2023 roku.


Ponadgabarytowe kanciaste


Ten nostalgiczny styl z lat 70. łączy oprawki oversize z eleganckim stylem w ramach trendu #supersizeframes. To luksusowy element kolekcji modnych okularów damskich na rok 2023 i eksperymentuje na rynku okularów męskich, a także z liniami uwzględniającymi płeć.

Te masywne oprawki są zwykle wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu w 2023 r. i zapewniają oversize'ową sylwetkę, nadającą dramatyczny wygląd. Te ponadgabarytowe kanciaste stylizacje są geometryczne, w luksusowych neutralnych odcieniach, a niektóre przyciemniane soczewki w delikatnych odcieniach zapewniają równowagę temu maksymalistycznemu stylowi. Spodziewaj się, że w 2023 roku zobaczysz również wiele oversize'owych oprawek ze skorupy żółwia.


Zielone ramki


Ekologiczne okulary są modne w 2023 roku, z rosnącym naciskiem na zrównoważony rozwój w modzie.

Obejmuje to kolekcje okularów wykonane z naturalnego drewna, kawy, korka i biooctanu. Wiele firm dokłada wszelkich starań, aby stać się bardziej zrównoważonymi i zmniejszyć swój ślad węglowy.


Przyciemniane soczewki


W 2023 roku popularne będą przyciemniane soczewki inspirowane stylem retro, inspirowane latami 70, zwłaszcza soczewki w kolorze czerwonym, pomarańczowym i żółtym, które zostały zauważone przez trendsetterów na Coachelli. Nazywa się to „nowym retro”. Metaliczne oprawki w połączeniu z przyciemnianymi soczewkami będą również modne w przyszłym roku, podobnie jak oprawki w stylu aviator.

Wiele celebrytów z listy A wyznacza trendy, jeśli chodzi o trendy w okularach, zwłaszcza w kategorii okularów przeciwsłonecznych. Lista nazwisk, takich jak Kim Kardashian, Justin Bieber i Rihanna, jest liderem, jeśli chodzi o określanie, co będzie popularne.

Popularne trendy w okularach utrzymają się, jeśli chodzi o to, co zobaczymy w 2023 roku. Wierzymy, że idealny styl okularów to połączenie autentyczności, ekologii i zabawy, a także przystępności i integracji.

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Graloptic - Twoje źródło optyki

graloptic

Zobacz świat
na nowo