modne okulary na lato 2023

20 czerwiec 2023

Udostępnij:

Trendy w okularach przeciwsłonecznych na lato 2023


Gdy temperatury zaczynają rosnąć, możesz poczuć inspirację do oceny swojej aktualnej kolekcji okularów przeciwsłonecznych i rozpoczęcia poszukiwania nowych opcji, które można by do niej dodać.

Czytaj dalej, aby odkryć najbardziej poszukiwane trendy w okularach przeciwsłonecznych na lato 2023 i dowiedzieć się, jak wybrać odpowiednią parę dla siebie.

Najlepsze okulary przeciwsłoneczne dla kobiet w 2023 roku

Istnieje kilka nadchodzących trendów w okularach przeciwsłonecznych do eksperymentowania, które doskonale współgrają ze stylami okularów dla kobiet 2023, które już mamy na swoim radarze.

W poprzednich sezonach nacisk kładziono na zbyt duże odcienie, ale tego lata okulary przeciwsłoneczne skupiają się na wyrazistych barwach, formach i fakturach — pomyśl o odważnych kolorach i wyrazistych kształtach!

Trendy kolorystyczne okularów przeciwsłonecznych w tym sezonie
 

Najważniejsze trendy w okularach przeciwsłonecznych 2023 r. charakteryzują się zróżnicowanym spektrum kolorów.Obejmuje to żywe odcienie, takie jak jasny róż i ponadczasowe odcienie, takie jak klasyczna biel, a także neutralne kolory, takie jak czerń i żółw, dzięki czemu każdy znajdzie idealną opcję dla siebie.
 

Jeśli osobiście jesteś fanem kolorów, znajdziesz octanowe okulary przeciwsłoneczne z grubymi oprawkami w jasnych, odważnych kolorach, takich jak żółty lub pomarańczowy. Zabawne kolory, takie jak różowy i turkusowy, są również jednymi z trendów na lato 2023 r.

Co więcej, odważne, kolorowe soczewki są głównym trendem na rok 2023. Poszukaj okularów przeciwsłonecznych z soczewkami w odcieniach takich jak niebieski lub zielony, lub wypróbuj proste brązowe soczewki gradientowe, które zanikają z jednego koloru na inny.
 

Neutralne kolory pozostaną z nami, z ciemnobrązowymi, czarnymi i żółwiowymi kolorami, które zyskują na popularności.

Wreszcie, jeśli chodzi o metalowe okulary przeciwsłoneczne dla kobiet w 2023 roku, szukaj modeli ze smukłymi, metalowymi oprawkami w odcieniach takich jak srebrny lub złoty.
 

Najpopularniejsze kształty okularów przeciwsłonecznych na lato 2023
 

Charakterystyczne i różnorodne to dwa sposoby podsumowania najpopularniejszych kształtów okularów przeciwsłonecznych na lato 2023.
 

  1. Okrągłe okulary przeciwsłoneczne w dużych rozmiarach — jeśli tego lata zdecydujesz się na okrągłe okulary przeciwsłoneczne, wybierz takie, które są znacznie większe niż małe mikro okulary przeciwsłoneczne, które były popularne w poprzednich sezonach. Duże, okrągłe okulary przeciwsłoneczne to klasyczny styl, który powraca latem 2023 roku.
  2. Okulary przeciwsłoneczne Cat Eye — okulary przeciwsłoneczne Cat Eye to kolejny styl inspirowany stylem retro, który zyskuje na popularności w 2023 roku. Wybierz parę z przesadnymi, spiczastymi oprawkami, aby uzyskać ostry wygląd, lub wybierz parę z bardziej miękkimi, zaokrąglonymi krawędziami, aby uzyskać bardziej wyrafinowany wygląd.
  3. Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne – Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne to uniwersalny styl, który pasuje do różnych kształtów twarzy. Wybierz popularne duże kwadratowe oprawki, aby uzyskać wygląd gwiazdy filmowej w stylu retro.
  4. Okulary przeciwsłoneczne Aviator — okulary przeciwsłoneczne Aviator to odwieczny ulubieniec, który tak naprawdę nigdy nie wychodzi z mody. W 2023 roku wypróbuj parę z przyciemnianymi soczewkami lub ciekawą, geometryczną oprawką.


Oczywiście to tylko kilka przykładów z wielu modnych kształtów i kolorów okularów przeciwsłonecznych, które będą popularne latem 2023 roku. Ostatecznie najlepsze okulary przeciwsłoneczne dla Ciebie będą zależeć od Twojego osobistego stylu, kształtu twarzy i potrzeb związanych ze stylem życia.

 

Jak wybrać odpowiedni trend okularów przeciwsłonecznych dla siebie
 

Jeśli chodzi o wybór okularów przeciwsłonecznych pasujących do kształtu twarzy, każda twarz jest inna.

Jednak większość należy do jednej z czterech głównych kategorii;
 


Po określeniu kształtu twarzy może pomóc zawęzić poszukiwania idealnych okularów przeciwsłonecznych. Różne kształty oprawek uzupełnią Twoje unikalne cechy, więc kupując odcienie, pamiętaj o kształcie twarzy i osobistej palecie kolorów.
 

Ostatnie słowo na temat trendów w okularach przeciwsłonecznych na lato 2023
 

Podsumowując, letnie trendy w okularach przeciwsłonecznych na rok 2023 oferują różnorodną gamę kolorów, kształtów i faktur. Niezależnie od tego, czy wolisz odważne i żywe odcienie, czy klasyczne neutralne odcienie, każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatecznie Twój styl i wygoda są ważniejsze niż jakikolwiek trend, więc ciesz się znalezieniem tego, co działa dla Ciebie i jak najlepiej wyraża siebie!


Wybierz idealną parę okularów przeciwsłonecznych, aby uzupełnić swoją letnią garderobę z naszych najnowszych kolekcji dostępnych w salonach GRALOPTIC.


Odwiedź jeden z naszych salonów. Wybierzemy wspólnie Twoje nowe okulary przeciwsłoneczne.

Następny artykuł

Graloptic - Twoje źródło optyki

graloptic

Zobacz świat
na nowo