Dobry salon optyczny Częstochowa zaprasza!

26 lipiec 2023

Udostępnij:

Dobry salon optyczny Częstochowa zaprasza!


GRALOPTIC - Dobry Salon Optyczny Częstochowa zaprasza Państwa do regularnych wizyt przez cały rok. Jesteśmy zawsze "modni".

 

Istniejemy po to, aby zapewnić Państwu najwyższy komfort widzenia

w każdych warunkach!

 

Mamy szeroki wybór opraw i szkieł. Nasz pierwszy Salon Optyczny otworzyliśmy w 1978 roku w Lublińcu. W kolejnych latach rozwinęliśmy działalność poszerzając obszar działania o Częstochowę, Olesno i Kalety. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług, w naszych salonach znajdują się gabinety okulistyczne, w których przyjmują lekarze okuliści. Posiadamy Międzynarodowe Świadectwo jakości z tytułem SPECJALISTA VARILUX wydane przez firmę ESSILOR, ponadto w 2009 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu optyków przyznane przez dziennikarzy tygodnika 7 DNI. Dobierzemy Państwu oprawy okularowe nadające ekspresji indywidualnemu stylowi jaki państwo posiadacie, zapewniając idealne komponowanie się całości. 

Jesteśmy w posiadaniu specjalistycznego sprzętu, który umożliwia nam wykonywanie nawet bardzo nietypowych zleceń z najwyższą jakością i precyzją. W naszych salonach mogą państwo odbyć badanie wykonywane przez wysokiej klasy fachowców mające na celu perfekcyjny dobór korekty wzroku.

Zdjęcie w artykule przedstawia nasz nowy salon, który został przeniesiony z ul. Kordeckiego na ul. św. Barbary 8 https://graloptic.pl/nasze-salony/salon-optyczny-czestochowa.html

 

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Graloptic - Twoje źródło optyki

graloptic

Zobacz świat
na nowo