przyrząd do badania wzroku

25 lipiec 2023

Udostępnij:

Leica eyecare, skup wzrok - dlaczego warto?


Leica od ponad stu lat, światowy synonim precyzyjnych narzędzi optycznych i sztuki inżynierskiej made in Germany. Nasze dążenie do perfekcji w produkcji i jakości oraz niestrudzone dążenie do osiągnięcia jak najlepszych doznań wizualnych są podstawą fascynacji naszą długoletnią marką. Nazwa Leica to obietnica jakości i radości z oglądania świata, który spełniamy od pokoleń i utrzymujemy do dziś.

Wyraziste w przełomowych osiągnięciach, wiedza optyczna firmy obejmuje wszystkie produkty Leica – od najwcześniejszych mikroskopów po produkty z zakresu optyki sportowej, nasze aparaty i ich legendarne obiektywy. Fotografowie często mówią o „momencie Leiki”, opisując szczególnie udane zdjęcia z silnymi kontrastami, najdrobniejszymi konturami i idealną grą światła i cienia.

Miło mi poinformować, że dzięki współpracy z Novacel możemy teraz wykorzystać tę wiedzę i doświadczenie również w produkcji wysokiej jakości soczewek okulistycznych. Leica Eyecare to logiczne i wizjonerskie uzupełnienie naszego portfolio produktów optycznych. Naszym życzeniem jest umożliwienie Ci przeżycia tych chwil na własne oczy – dzięki soczewkom powstałym we współpracy Novacel i Leica. -Dr. Andreas Kaufmann, Chairman of the Supervisory Board of Leica Camera AG.

We współpracy z Novacel, w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie, zlokalizowanym w Château-Thierry we Francji, opracowano nową linię produkcyjną specjalnie dla gamy produktów Leica Eyecare. Dzięki połączonej wiedzy firm Leica i Novacel, ta gama produktów jest jedną z najbardziej innowacyjnych w Europie.

Podobnie jak w przypadku produktów fotograficznych i optyki sportowej, Leica stawia również na jakość, precyzję i innowacyjność swoich soczewek okularowych. Zapewnienie jakości otwiera nowe możliwości dzięki Leica Eyecare. Standardy poziomów jakości i procedury kontrolne wprowadzone przez Leica Eyecare są o 20% wyższe niż obowiązujące normy europejskie. Procedury produkcji soczewek umożliwiają dokładność pomiaru o 100% wyższą niż obecne standardy, minimalizując w ten sposób zmęczenie oczu użytkownika.

Oprócz tych wyjątkowych wymagań dotyczących jakości i precyzji, soczewki optyczne współpracy niemiecko-francuskiej mają również zalety powłoki Aquadura®, która została opracowana i opatentowana przez firmę Leica. To wykończenie jest stosowane w lornetkach Leica od lat i zapewnia doskonałą ochronę obiektywu przed wodą, kurzem, brudem i uszkodzeniami, nawet w najbardziej wymagających warunkach, na przykład podczas eksploracji przyrody lub polowania.

Kolekcja Leica Eyecare obejmuje wysokiej jakości soczewki premium do wszystkich potrzeb wzrokowych, a także soczewki do różnych konkretnych zastosowań i czynności, takich jak prowadzenie samochodu, gra w golfa, strzelanie, żeglarstwo, sporty zimowe, jazda na rowerze i oczywiście fotografia.


Cała gama produktów skupia się na tym, co najważniejsze: satysfakcji klienta.
 

Dzięki unikalnym technicznym procesom produkcyjnym i wielu opcjom dostosowywania soczewek, Leica Eyecare oferuje użytkownikom soczewek niezrównane wrażenia wizualne i wyjątkowy komfort noszenia.

Udzielane są również zupełnie nowe gwarancje, aby zapewnić długoterminową satysfakcję klientów. Te wyłączne gwarancje sprawiają, że obawy każdego posiadacza soczewek Leica Eyecare należą już do przeszłości. Oprócz zwykłych gwarancji adaptacyjnych, Leica Eyecare oferuje również na przykład rozszerzoną gwarancję na zarysowania. Jeśli ich pierwsza para soczewek pęknie, zostanie zgubiona lub skradziona, użytkownicy soczewek progresywnych otrzymają również parę zastępczą w ciągu 72 godzin (plus czas dostawy i odprawa celna), niezależnie od tego, gdzie przebywają w Europie.

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Graloptic - Twoje źródło optyki

graloptic

Zobacz świat
na nowo