O FIRMIE

O FIRMIE

TWOJE OCZY,
NASZA OPTYKA


Od 1978 roku zajmujemy się sprzedażą szkieł i oprawek do okularów, oferując szeroki wybór wysokiej jakości produktów oraz kompleksową opiekę optyczną. Nasze salony to miejsca, gdzie doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm spotykają się w jednym miejscu.

Poznaj naszą ofertę optyka na miarę twoich oczu
optyka na miarę twoich oczu Graloptic

Załoga Graloptic to specjaliści, którzy z pasją i zaangażowaniem doradzą Ci w doborze szkieł i oprawek. Oprócz szerokiego wyboru produktów optycznych oferujemy także badania na paralaksie wykonywane przez optometrystów. 

 


Naszą wiedzę i umiejętności doceniają nie tylko Klienci. Posiadamy Międzynarodowe Świadectwo Jakości z tytułem SPECJALISTA VARILUX wydawane przez firmę ESSILOR oraz wyróżnienie przyznane przez tygodnik 7 DNI.

Poznaj naszą ofertę
warsztat warsztat

warsztat


Możemy pochwalić się kompletnym warsztatem optycznym. Nasze zaplecze techniczne jest w pełni wyposażone w specjalistyczne narzędzia i maszyny, które umożliwiają realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ekstrawaganckich oprawek, złożonej korekcji wzroku czy nietuzinkowego projektu okularów, podejmiemy to wyzwanie i zapewnimy Ci rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.


Nasz zespół optyków i techników ma potrzebną wiedzę i umiejętności rzemieślnicze, które przekładają się na tworzenie precyzyjnych oprawek i doskonałych okularów. Wierzymy, że rzemiosło to nieodzowny element naszej pracy i stawiamy na wysoką jakość wytwarzanych produktów.

Graloptic - Twoje źródło optyki

graloptic

Zobacz świat
na nowo