poniedziałek, 08 marzec 2021 20:24

Jak wybrać odpowiedni kolor oprawek okularów dopasowując je do własów?

||| ||| |||

Dopasowanie koloru oprawek do koloru włosów

Włosy grają na podobnych zasadach, co oczy: w zależności od nastroju, do którego chcesz dążyć, oprawki mogą nadać subtelne wykończenie lub uderzające wrażenie ogólnego wyglądu. Przy wyborze okularów do koloru włosów warto pomyśleć o kilku różnych kwestiach.

Czarne włosy
Ciemniejsze oprawki, takie jak czarne lub szylkretowe, wyglądają szczególnie elegancko z czarnymi włosami, ponieważ pomagają stworzyć wyrafinowany, skoordynowany efekt. Z drugiej strony, jaśniejsze kolory zapewnią ostry kontrast, co jest świetne, jeśli zależy Ci na efektownym wykończeniu.

Biało-siwe włosy
Białe lub siwe włosy stanowią najlepszą neutralną paletę, dzięki czemu są świetnym kolorem dla każdego, kto lubi eksperymentować z innym wyglądem. Neutralne oprawki będą wyglądać stylowo, a jasne kolory dodadzą odrobiny emocji Twojemu strojowi.

Rude włosy
Rude włosy wyglądają szczególnie żywo z odważnymi ramkami. Możesz eksperymentować z bogatymi kolorami w odcieniach klejnotów lub, aby uzyskać bardziej konwencjonalny wygląd, zastosować ciemniejsze ramki.


Brązowe włosy z czerwonymi odcieniami
Jeśli masz brązowe włosy z rudym odcieniem - nazywane także włosami kasztanowymi - idealnie pasujesz do oprawek z szylkretowej skorupy i innych kolorów o ciepłych, ziemistych odcieniach, takich jak bursztyn lub ciemnozielony.
 
Brązowe włosy z blond / popielatym odcieniem
Jeśli twoje brązowe włosy mają jasny odcień, ciemne oprawki - szczególnie czarne - uzupełnią równowagę głębokich i jasnych kolorów w ogólnym wyglądzie. Możesz także pobawić się, dopasowując jasne odcienie włosów i eksperymentując z jasnymi okularami, takimi jak jasne oprawki lub pastelowe kolory.

Blond włosy
Jeśli masz ciemne odcienie w swoich blond włosach i chcesz uzyskać neutralny wygląd, wybierz oprawki w ciepłych kolorach, takich jak szylkret, beż lub ciemny brąz. Te o popielatych lub platynowych blond włosach wyglądają szczególnie efektownie w połączeniu z pastelami i innymi jasnymi kolorami, które tworzą zabawny kontrast z jasnymi włosami.

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie

Alteo nowa soczewka Progresywna w ofercie JZO badanie wzroku czestochowa badanie wzroku w czestochowie bezpieczny makijaz BLUVXPERT dieta veganska Dieta wspomagająca ochronę przed UV dojazd do nas gdzie kupic dobre okulary przeciwsloneczne lubliniec gdzie kupic okulary w miescie czestochowa gdzie kupic okulary z polaryzacja w czestochowie jak bezpiecznie uzywac kosmetykow dookola oczu jak bezpiecznie uzywac kosmetykow przy oczach jak dbac o okulary jak dlugo zyje koronawirus na roznych powierzchniach jak stosowac srodek dezynfekcyjny do czyszczenia okularow jak trafić do graloptic koronawirus kosmetyki niebezpieczne dla oczu multifokalne soczewki kontaktowe do korekcji prezbiopii na co zwracac uwage przy zakupie okularow przeciwslonecznych naprawa okularow progresywnych ochrona przed słońcem ochrona przed uv ochrona uv i kategorie filtrow dla okularow przeciwslonecznych i okularow okular bezramkowe częstochowa okulary 2020 Okulary bezramkowe wady i zalety Okulary czy soczewki kontaktowe: wady i zalety okulary dla dzieci okulary dla dzieci częstochowa okulary dla dzieci kalety okulary dla dzieci lubliniec okulary dla dzieci olesno okulary dla okraglych twarzy okulary do komputera okulary dzieciece okulary korekcyjne częstochowa Okulary po operacji zaćmy okulary progresywne czestochowa okulary przeciwsloneczne czestochowa okulary przeciwsloneczne w lublincu okulary przeciwsłoneczne okulary spolaryzowane czestochowa okulary tytanowe częstochowa okulary z filtrem uv ultrafioletowym czestochowa Oprawki z matalu czy z tworzywa sztucznego? Co wybrać? oprawy okularowe częstochowa parowanie szkiel okularowych profesjonalne badanie wzroku czestochowa Przejście z okularów do kontaktów: wady i zalety salon graloptic soczewki spolaryzowane w czestochowie szkodliwosc kosmetykow dla oczu trener personalny w czestochowie poleca sportowy trening wzroku w boksie Zapalenie rogówki Zapalenie rogówki Objawy, diagnoza, leczenie zaparowane okulary zdrowe oczy zwyrodnienie plamki zoltej