niedziela, 14 marzec 2021 10:22

Jak wybrać odpowiedni kolor oprawek okularów dopasowując je do koloru oczu?

||| ||| |||

Jak wybrać odpowiedni kolor oprawek okularów? Zacznijmy od oczu.

Kolor twoich okularów może mieć ogromny wpływ na ogólny wygląd. Wybierając parę oprawek, zastanów się nad znalezieniem stylu, który uzupełni lub kontrastuje z kolorem włosów, oczu i skóry, w zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać.

Neutralne oprawki, takie jak czarne, brązowe i szylkretowe, mają wszechstronną jakość, a kolorowe oprawki są świetne, jeśli chcesz zrobić trochę więcej oświadczenia. Przeczytaj nasz przewodnik dotyczący wyboru koloru oprawek okularów, aby uzyskać porady ekspertów, jak znaleźć parę, która wyróżni Twoje ulubione cechy.
Dopasowanie koloru oprawek do koloru oczu

Decydując, jaki kolor oprawek okularów najlepiej pasuje do Twojego koloru oczu, zadaj sobie pytanie, czy chcesz zrobić wrażenie, czy wybrać coś uniwersalnego. Aby uzyskać stonowany i stonowany wygląd, wybierz oprawki w kolorze pasującym do neutralnych odcieni oczu, na przykład brązowym, beżowym lub czarnym.

Jeśli chcesz stworzyć zabawny, wyrazisty wygląd, wybierz kolor, który jest kontrastowy, ale uzupełniający się z kolorem oczu.

Szare oczy
Wybierz kolorowe ramki, aby nadać swojemu wyglądowi jasne wykończenie. Ponieważ szary jest już neutralnym odcieniem, prawie każdy jasny kolor będzie pasował do szarych oczu.

Brązowe / bursztynowe oczy
Każdy kolor będzie wyglądał świetnie z brązowymi lub bursztynowymi oczami, od klasycznej czerni po jaśniejsze odcienie. Jeśli chcesz się wyróżnić, wybierz odważny kolor, który kontrastuje z brązem i bursztynem, jak jasna zieleń lub chłodny błękit.

Niebieskie oczy
Aby uzyskać odważny wygląd, pomarańczowy (kolor dopełniający do niebieskiego) naprawdę sprawi, że twoje oczy się pojawią. Naturalne odcienie, takie jak szylkret i brązowe okulary również będą dobrze wyglądać z niebieskimi oczami.

Zielone oczy
Czerwony jest kolorem dopełniającym do zielonego i zapewni żywy kontrast, jeśli chcesz nadać efektowny wygląd. Podobny efekt będą miały złote lub fioletowe ramki. Jeśli szukasz czegoś bardziej stonowanego, rozważ brąz lub inne ziemiste odcienie. Te stonowane kolory ramek zawsze dobrze wyglądają z zielonymi oczami.

Piwne oczy
Piwne oczy często wydają się przechodzić z brązowych na zielone, więc wybór zielonych lub brązowych oprawek zapewni zarówno kontrast, jak i koordynację. Bursztynowe oprawki to również pochlebny wybór.

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie

Alteo nowa soczewka Progresywna w ofercie JZO badanie wzroku czestochowa badanie wzroku w czestochowie bezpieczny makijaz BLUVXPERT dieta veganska Dieta wspomagająca ochronę przed UV dojazd do nas gdzie kupic dobre okulary przeciwsloneczne lubliniec gdzie kupic okulary w miescie czestochowa gdzie kupic okulary z polaryzacja w czestochowie jak bezpiecznie uzywac kosmetykow dookola oczu jak bezpiecznie uzywac kosmetykow przy oczach jak dbac o okulary jak dlugo zyje koronawirus na roznych powierzchniach jak stosowac srodek dezynfekcyjny do czyszczenia okularow jak trafić do graloptic koronawirus kosmetyki niebezpieczne dla oczu multifokalne soczewki kontaktowe do korekcji prezbiopii na co zwracac uwage przy zakupie okularow przeciwslonecznych naprawa okularow progresywnych ochrona przed słońcem ochrona przed uv ochrona uv i kategorie filtrow dla okularow przeciwslonecznych i okularow okular bezramkowe częstochowa okulary 2020 Okulary bezramkowe wady i zalety Okulary czy soczewki kontaktowe: wady i zalety okulary dla dzieci okulary dla dzieci częstochowa okulary dla dzieci kalety okulary dla dzieci lubliniec okulary dla dzieci olesno okulary dla okraglych twarzy okulary do komputera okulary dzieciece okulary korekcyjne częstochowa Okulary po operacji zaćmy okulary progresywne czestochowa okulary przeciwsloneczne czestochowa okulary przeciwsloneczne w lublincu okulary przeciwsłoneczne okulary spolaryzowane czestochowa okulary tytanowe częstochowa okulary z filtrem uv ultrafioletowym czestochowa Oprawki z matalu czy z tworzywa sztucznego? Co wybrać? oprawy okularowe częstochowa parowanie szkiel okularowych profesjonalne badanie wzroku czestochowa Przejście z okularów do kontaktów: wady i zalety salon graloptic soczewki spolaryzowane w czestochowie szkodliwosc kosmetykow dla oczu trener personalny w czestochowie poleca sportowy trening wzroku w boksie Zapalenie rogówki Zapalenie rogówki Objawy, diagnoza, leczenie zaparowane okulary zdrowe oczy zwyrodnienie plamki zoltej