Najnowsze informacje

Dowiedz się, co u nas słychać

sobota, 04 styczeń 2020 16:48

Dobry salon optyczny Częstochowa zaprasza!

Dobry salon optyczny Częstochowa
Dobry salon optyczny Częstochowa  
Dobry salon optyczny Częstochowa Dobry salon optyczny Częstochowa

 

GRALOPTIC - Dobry Salon Optyczny Częstochowa zaprasza Państwa do regularnych wizyt przez cały rok. Jesteśmy zawsze "modni".

 

Istniejemy po to, aby zapewnić Państwu najwyższy komfort widzenia

w każdych warunkach!

 

Mamy szeroki wybór opraw i szkieł. Nasz pierwszy Salon Optyczny otworzyliśmy w 1978 roku w Lublińcu. W kolejnych latach rozwinęliśmy działalność poszerzając obszar działania o Częstochowę, Olesno i Kalety. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług, w naszych salonach znajdują się gabinety okulistyczne, w których przyjmują lekarze okuliści. Posiadamy Międzynarodowe Świadectwo jakości z tytułem SPECJALISTA VARILUX wydane przez firmę ESSILOR, ponadto w 2009 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu optyków przyznane przez dziennikarzy tygodnika 7 DNI. Dobierzemy Państwu oprawy okularowe nadające ekspresji indywidualnemu stylowi jaki państwo posiadacie, zapewniając idealne komponowanie się całości. 

Jesteśmy w posiadaniu specjalistycznego sprzętu, który umożliwia nam wykonywanie nawet bardzo nietypowych zleceń z najwyższą jakością i precyzją. W naszych salonach mogą państwo odbyć badanie wykonywane przez wysokiej klasy fachowców mające na celu perfekcyjny dobór korekty wzroku.

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie

Alteo nowa soczewka Progresywna w ofercie JZO badanie wzroku czestochowa badanie wzroku w czestochowie BLUVXPERT dieta veganska Dieta wspomagająca ochronę przed UV dobry salon optyczny czestochowa dojazd do nas gdzie kupic dobre okulary przeciwsloneczne lubliniec gdzie kupic okulary w miescie czestochowa gdzie kupic okulary z polaryzacja w czestochowie gdzie zamowic okulary progresywne w miescie czestochowa jak czyscic okulary jak dbac o okulary jak dlugo zyje koronawirus na roznych powierzchniach jak dobrac okulary do ksztaltu twarzy jakie oprawki do okularow progresywnych jak stosowac srodek dezynfekcyjny do czyszczenia okularow jak trafić do graloptic koronawirus na co zwracac uwage przy zakupie okularow przeciwslonecznych naprawa okularow progresywnych ochrona przed słońcem ochrona przed uv okular bezramkowe częstochowa okulary 2020 Okulary bezramkowe wady i zalety okulary dla dzieci okulary dla kierowcow czestochowa, kalety, lubliniec i olesno okulary dobry optyk czestochowa okulary do komputera okulary dzieciece okulary fotochromowe czestochowa okulary fotochromowe kalety okulary fotochromowe lubliniec okulary fotochromowe olesno okulary progresywne czestochowa okulary progresywne w czestochowie okulary przeciwsloneczne okulary przeciwsloneczne czestochowa okulary przeciwsloneczne dla dzieci okulary przeciwsloneczne lubliniec okulary przeciwsloneczne w lublincu okulary przeciwsłoneczne okulary spolaryzowane czestochowa okulary tytanowe częstochowa okulary z filtrem swiatla niebieskiego czestochowa okulary z filtrem uv ultrafioletowym czestochowa Oprawki z matalu czy z tworzywa sztucznego? Co wybrać? oprawy okularowe częstochowa parowanie szkiel okularowych problemy z okularami progresywnymi profesjonalne badanie wzroku czestochowa regulacja okularow progresywnych salon graloptic SOCZEWKI DLA OSÓB 40+ soczewki spolaryzowane w czestochowie zaparowane okulary zdrowe oczy zwyrodnienie plamki zoltej