Salony Optyczne GRALOPTIC

Czerp radość z życia widząc...
Pierwszy salon optyczny został otwarty w 1978 roku w Lublińcu. W następnych latach rozwinęliśmy swoją działalność na Częstochowę, Olesno i Kalety. W naszych salonach znajdują się gabinety okulistyczne w których przyjmują lekarze okuliści.

Posiadamy Międzynarodowe Świadectwo jakości z tytułem SPECJALISTA VARILUX wydane przez firmę ESSILOR, ponadto w 2009 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu optyków przyznane przez dziennikarzy tygodnika 7 DNI.

Istniejemy po to, aby zapewnić Państwu najwyższy komfort widzenia
w każdych warunkach!

U podstaw naszych sukcesów, które odnosiliśmy przez wielu lat nieustannie rozwijając znajduje się wykwalifikowany zespół złożony z pasjonatów, którzy podchodzą z niezwykłym zaangażowaniem do swoich obowiązków.

Możemy zagwarantować naszym klientom, iż po wizycie w naszych salonach staną się posiadaczami okularów korekcyjnych oraz progresywnych spełniających ich wszystkie potrzeby. To wszystko dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz najwyższym kompetencjom zawodowym.

Dobierzemy Państwu oprawy okularowe nadające ekspresji indywidualnemu stylowi jaki państwo posiadacie, zapewniając idealne komponowanie się całości.  Jesteśmy w posiadaniu specjalistycznego sprzętu, który umożliwia nam wykonywanie nawet bardzo nietypowych zleceń z najwyższą jakością i precyzją. W naszych salonach mogą państwo odbyć badanie wykonywane przez wysokiej klasy fachowców mające na celu perfekcyjny dobór korekty wzroku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
m1.jpg
m2.jpg
m3.jpg

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie

Alteo nowa soczewka Progresywna w ofercie JZO badanie wzroku czestochowa badanie wzroku w czestochowie bezpieczny makijaz BLUVXPERT dieta veganska Dieta wspomagająca ochronę przed UV dojazd do nas gdzie kupic dobre okulary przeciwsloneczne lubliniec gdzie kupic okulary w miescie czestochowa gdzie kupic okulary z polaryzacja w czestochowie jak bezpiecznie uzywac kosmetykow dookola oczu jak bezpiecznie uzywac kosmetykow przy oczach jak dbac o okulary jak dlugo zyje koronawirus na roznych powierzchniach jak stosowac srodek dezynfekcyjny do czyszczenia okularow jak trafić do graloptic koronawirus kosmetyki niebezpieczne dla oczu multifokalne soczewki kontaktowe do korekcji prezbiopii na co zwracac uwage przy zakupie okularow przeciwslonecznych naprawa okularow progresywnych ochrona przed słońcem ochrona przed uv ochrona uv i kategorie filtrow dla okularow przeciwslonecznych i okularow okular bezramkowe częstochowa okulary 2020 Okulary bezramkowe wady i zalety Okulary czy soczewki kontaktowe: wady i zalety okulary dla dzieci okulary dla dzieci częstochowa okulary dla dzieci kalety okulary dla dzieci lubliniec okulary dla dzieci olesno okulary dla okraglych twarzy okulary do komputera okulary dzieciece okulary korekcyjne częstochowa Okulary po operacji zaćmy okulary progresywne czestochowa okulary przeciwsloneczne czestochowa okulary przeciwsloneczne w lublincu okulary przeciwsłoneczne okulary spolaryzowane czestochowa okulary tytanowe częstochowa okulary z filtrem uv ultrafioletowym czestochowa Oprawki z matalu czy z tworzywa sztucznego? Co wybrać? oprawy okularowe częstochowa parowanie szkiel okularowych profesjonalne badanie wzroku czestochowa Przejście z okularów do kontaktów: wady i zalety salon graloptic soczewki spolaryzowane w czestochowie szkodliwosc kosmetykow dla oczu trener personalny w czestochowie poleca sportowy trening wzroku w boksie Zapalenie rogówki Zapalenie rogówki Objawy, diagnoza, leczenie zaparowane okulary zdrowe oczy zwyrodnienie plamki zoltej