Salony Optyczne GRALOPTIC

Czerp radość z życia widząc...
Pierwszy salon optyczny został otwarty w 1978 roku w Lublińcu. W następnych latach rozwinęliśmy swoją działalność na Częstochowę, Olesno i Kalety. W naszych salonach znajdują się gabinety okulistyczne w których przyjmują lekarze okuliści.

Posiadamy Międzynarodowe Świadectwo jakości z tytułem SPECJALISTA VARILUX wydane przez firmę ESSILOR, ponadto w 2009 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu optyków przyznane przez dziennikarzy tygodnika 7 DNI.

Istniejemy po to, aby zapewnić Państwu najwyższy komfort widzenia
w każdych warunkach!

U podstaw naszych sukcesów, które odnosiliśmy przez wielu lat nieustannie rozwijając znajduje się wykwalifikowany zespół złożony z pasjonatów, którzy podchodzą z niezwykłym zaangażowaniem do swoich obowiązków.

Możemy zagwarantować naszym klientom, iż po wizycie w naszych salonach staną się posiadaczami okularów korekcyjnych oraz progresywnych spełniających ich wszystkie potrzeby. To wszystko dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz najwyższym kompetencjom zawodowym.

Dobierzemy Państwu oprawy okularowe nadające ekspresji indywidualnemu stylowi jaki państwo posiadacie, zapewniając idealne komponowanie się całości.  Jesteśmy w posiadaniu specjalistycznego sprzętu, który umożliwia nam wykonywanie nawet bardzo nietypowych zleceń z najwyższą jakością i precyzją. W naszych salonach mogą państwo odbyć badanie wykonywane przez wysokiej klasy fachowców mające na celu perfekcyjny dobór korekty wzroku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
m1.jpg
m2.jpg
m3.jpg

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie