NASZE SALONY

Gdzie jesteśmy...
Salon optyczny "Graloptic" prowadzi działalność w miastach: Częstochowa, Lubliniec, Olesno oraz Kalety. Na podstawie recepty wypisanej przez okulistów przyjmujących w naszych salonach w ciągu godziny można wyrobić okulary. Nasi optycy pomogą w doborze oprawek do okularów.
Szkła korekcyjne oferowane w salonie to tradycyjne szklane oraz popularne soczewki z tworzyw sztucznych. Użytkowanie okularów poprawia zastosowanie w  okularach powłok: utwardzającej, fotochromatycznej,  antyfobowej lub antyrefleksu.

Optyk pomoże dobrać oprawki do okularów tak, by odpowiadały klientowi.

Do wyboru są oprawki:
  • z szerokimi wzorzystymi bokami,
  • z tworzywa w różnych kolorach, metalowe,
  • typu "na żyłkę",
  • okulary bez oprawek typu "patent".
Jeśli okulista zaleci zastosowanie soczewek  kontaktowych, istnieje możliwość kupna szkieł  kontaktowych renomowanych firm polskich i zagranicznych:  jednodniowych, dwutygodniowych  czy miesięcznych.
Salon optyczny „Graloptic” ma również duży wybór okularów  przeciwsłonecznych, które nie tylko chronią przed mocnym słońcem, ale mogą być atrakcyjnym  dodatkiem do letnich kreacji.  W ofercie znajdują się zarówno okulary minimalistyczne jak i ekscentryczne w swojej formie.

Salon Częstochowa

Image
Image

Salon Kalety

Salon Lubliniec 1

Image
Image

Salon Lubliniec 2

Salon Olesno

Image
Image

Okulary na receptę, refundacja NFZ

Miło nam poinformować, że w każdym z naszych salonów optycznych czyli w Częstochowie, Lublińcu, Oleśnie i Kaletach realizujemy recepty refundowane przez NFZ.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami niezbędnymi do uzyskania refundacji na naszej stronie.

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie

Alteo nowa soczewka Progresywna w ofercie JZO badanie wzroku czestochowa badanie wzroku w czestochowie bezpieczny makijaz BLUVXPERT dieta veganska Dieta wspomagająca ochronę przed UV dojazd do nas gdzie kupic dobre okulary przeciwsloneczne lubliniec gdzie kupic okulary w miescie czestochowa gdzie kupic okulary z polaryzacja w czestochowie jak bezpiecznie uzywac kosmetykow dookola oczu jak bezpiecznie uzywac kosmetykow przy oczach jak dbac o okulary jak dlugo zyje koronawirus na roznych powierzchniach jak stosowac srodek dezynfekcyjny do czyszczenia okularow jak trafić do graloptic koronawirus kosmetyki niebezpieczne dla oczu multifokalne soczewki kontaktowe do korekcji prezbiopii na co zwracac uwage przy zakupie okularow przeciwslonecznych naprawa okularow progresywnych ochrona przed słońcem ochrona przed uv ochrona uv i kategorie filtrow dla okularow przeciwslonecznych i okularow okular bezramkowe częstochowa okulary 2020 Okulary bezramkowe wady i zalety Okulary czy soczewki kontaktowe: wady i zalety okulary dla dzieci okulary dla dzieci częstochowa okulary dla dzieci kalety okulary dla dzieci lubliniec okulary dla dzieci olesno okulary dla okraglych twarzy okulary do komputera okulary dzieciece okulary korekcyjne częstochowa Okulary po operacji zaćmy okulary progresywne czestochowa okulary przeciwsloneczne czestochowa okulary przeciwsloneczne w lublincu okulary przeciwsłoneczne okulary spolaryzowane czestochowa okulary tytanowe częstochowa okulary z filtrem uv ultrafioletowym czestochowa Oprawki z matalu czy z tworzywa sztucznego? Co wybrać? oprawy okularowe częstochowa parowanie szkiel okularowych profesjonalne badanie wzroku czestochowa Przejście z okularów do kontaktów: wady i zalety salon graloptic soczewki spolaryzowane w czestochowie szkodliwosc kosmetykow dla oczu trener personalny w czestochowie poleca sportowy trening wzroku w boksie Zapalenie rogówki Zapalenie rogówki Objawy, diagnoza, leczenie zaparowane okulary zdrowe oczy zwyrodnienie plamki zoltej