NASZE SALONY

Gdzie jesteśmy...
Salon optyczny "Graloptic" prowadzi działalność w miastach: Częstochowa, Lubliniec, Olesno oraz Kalety. Na podstawie recepty wypisanej przez okulistów przyjmujących w naszych salonach w ciągu godziny można wyrobić okulary. Nasi optycy pomogą w doborze oprawek do okularów.
Szkła korekcyjne oferowane w salonie to tradycyjne szklane oraz popularne soczewki z tworzyw sztucznych. Użytkowanie okularów poprawia zastosowanie w  okularach powłok: utwardzającej, fotochromatycznej,  antyfobowej lub antyrefleksu.

Optyk pomoże dobrać oprawki do okularów tak, by odpowiadały klientowi.

Do wyboru są oprawki:
  • z szerokimi wzorzystymi bokami,
  • z tworzywa w różnych kolorach, metalowe,
  • typu "na żyłkę",
  • okulary bez oprawek typu "patent".
Jeśli okulista zaleci zastosowanie soczewek  kontaktowych, istnieje możliwość kupna szkieł  kontaktowych renomowanych firm polskich i zagranicznych:  jednodniowych, dwutygodniowych  czy miesięcznych.
Salon optyczny „Graloptic” ma również duży wybór okularów  przeciwsłonecznych, które nie tylko chronią przed mocnym słońcem, ale mogą być atrakcyjnym  dodatkiem do letnich kreacji.  W ofercie znajdują się zarówno okulary minimalistyczne jak i ekscentryczne w swojej formie.

Salon Częstochowa

Image
Image

Salon Kalety

Salon Lubliniec 1

Image
Image

Salon Lubliniec 2

Salon Olesno

Image
Image

Okulary na receptę, refundacja NFZ

Miło nam poinformować, że w każdym z naszych salonów optycznych czyli w Częstochowie, Lublińcu, Oleśnie i Kaletach realizujemy recepty refundowane przez NFZ.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami niezbędnymi do uzyskania refundacji na naszej stronie.

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie