Aktualności

Dowiedz się, co u nas słychać

Wiesz jakie okulary wybrać na lato? Oczywiste!

Wiesz jakie okulary wybrać na lato? Oczywiste!

Oczywiście! Wybierając okulary na lato, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak styl, kolor, rozmiar, a przede wszystkim ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Najlepiej wybierać okulary z filtrem UV400, który blokuje 99-100% promieniowania UV. Co do stylu, zależy to od indywidualnych preferencji i mody, ale warto wybierać okulary, które pasują do naszej twarzy i stylu ubierania.


W ostatnich latach modne są przede wszystkim okulary w stylu retro, takie jak okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu, okulary typu aviator, czy okulary w stylu vintage. Klasyczne okulary Wayfarer również cieszą się dużą popularnością i są uniwersalnym wyborem na lato.


Jeśli chodzi o kolory, modne są w tym sezonie przede wszystkim pastele, jasne odcienie szkła i ramki w odcieniach nude. Czarne okulary zawsze będą klasycznym wyborem, ale warto spróbować czegoś odważniejszego, takiego jak zielone, niebieskie, pomarańczowe lub czerwone okulary.


Ważne jest również, aby okulary były wygodne i dobrze przylegały do twarzy, aby nie spadały i nie przeszkadzały w codziennych czynnościach. Wszystkie te czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze okularów na lato, aby cieszyć się modnym i jednocześnie funkcjonalnym dodatkiem do garderoby.

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie