Najnowsze informacje

Dowiedz się, co u nas słychać

poniedziałek, 18 listopad 2019 10:08

Okulary fotochromowe. Czy warto? Tak!

Okulary fotochromowe. Czy warto?
Okulary fotochromowe. Czy warto?  
Okulary fotochromowe. Czy warto? Okulary fotochromowe. Czy warto?

Okulary z fotochromem.

Okulary fotochromowe nie cieszą się znaczącą popularnością. Czasami warto jednak przyjrzeć się uważnie ponieważ można dzięki nim zyskać pewną ochrona dla wrażliwych oczu.

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania trwałych oraz praktyczne w okularów i masz przy tym wrażliwe oczy, które łzawią pod wpływem działania promieni słonecznych to okulary fotochromem mogą stać się dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

Soczewki w sposób inteligentny reagujące na światło przyciemniają się pod wpływem słońca i rozjaśniają po wejściu do pomieszczenia jest ciemniejsze. To często niedoceniania aczkolwiek bardzo dobra technologia która z pewnością  jest warta uwagi.   Na tego typu okulary decydują się przede wszystkim ludzie, ceniących sobie wygodę i komfort eksploatacji ulotka pozwala to uniknąć konieczności noszenia dwóch par okularów przy sobie to znaczy zwykłych korekcyjnych oraz korekcyjnych przeciwsłonecznych.

W tym przypadku z powodzeniem zastępują je jedne, ładna i wygodna okulary fotochromowe samodzielny dostosowująca się do natężenia światła słonecznego technologia fotochromowa pozwoli na skuteczną ochronę twojego wzroku. Soczewki fotochromowe chronią oczy nie tylko latem. Soczewki będą ściemniać się również jesienno-zimowym ponieważ promieniowanie UV przedostaje się do atmosfery przez cały rok z czego w okresie zimowym, który ma na kontakt ze śniegiem dochodzi do tego jeszcze światło odbite od śniegu, które stanowi dodatkowe 80% światła pierwotnego i jest dość oślepiające.

 Okulary ze szkłami fotochromowymi korekcyjnymi pozwalają na uzyskanie 100% ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym. Nie stanowią one jednak zamiennika dla typowych okularów przeciwsłonecznych.  W sytuacjach, w których potrzebujemy solidnej ochrony przed słońcem czyli w miejscach takich jak plaża czy góry i śnieg,  warto jednak zabrać ze sobą typowa przeciwsłoneczne okulary korekcyjne, które z będą ciemniejsze i  nie nadwyrężą naszych oczu.

Zanim podejmiesz decyzję po zakupie pierwszych okularów ze szkłami fotochromowymi,  skonsultuj to z fachowcami w salonie optycznym, aby Pomogli Ci dobrać oprawki do kształtu Twojej twarzy. Zapraszamy. Jesteśmy do dyspocycji w salonach optycznych Graloptic w miejscowościach takich jak: Częstochowa, Olesno, Lubliniec, Kalety.

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie

Alteo nowa soczewka Progresywna w ofercie JZO badanie wzroku czestochowa badanie wzroku w czestochowie BLUVXPERT dieta veganska Dieta wspomagająca ochronę przed UV dobry salon optyczny czestochowa dojazd do nas gdzie kupic dobre okulary przeciwsloneczne lubliniec gdzie kupic okulary w miescie czestochowa gdzie kupic okulary z polaryzacja w czestochowie gdzie zamowic okulary progresywne w miescie czestochowa jak czyscic okulary jak dbac o okulary jak dlugo zyje koronawirus na roznych powierzchniach jak dobrac okulary do ksztaltu twarzy jakie oprawki do okularow progresywnych jak stosowac srodek dezynfekcyjny do czyszczenia okularow jak trafić do graloptic koronawirus na co zwracac uwage przy zakupie okularow przeciwslonecznych naprawa okularow progresywnych ochrona przed słońcem ochrona przed uv okular bezramkowe częstochowa okulary 2020 Okulary bezramkowe wady i zalety okulary dla dzieci okulary dla kierowcow czestochowa, kalety, lubliniec i olesno okulary dobry optyk czestochowa okulary do komputera okulary dzieciece okulary fotochromowe czestochowa okulary fotochromowe kalety okulary fotochromowe lubliniec okulary fotochromowe olesno okulary progresywne czestochowa okulary progresywne w czestochowie okulary przeciwsloneczne okulary przeciwsloneczne czestochowa okulary przeciwsloneczne dla dzieci okulary przeciwsloneczne lubliniec okulary przeciwsloneczne w lublincu okulary przeciwsłoneczne okulary spolaryzowane czestochowa okulary tytanowe częstochowa okulary z filtrem swiatla niebieskiego czestochowa okulary z filtrem uv ultrafioletowym czestochowa Oprawki z matalu czy z tworzywa sztucznego? Co wybrać? oprawy okularowe częstochowa parowanie szkiel okularowych problemy z okularami progresywnymi profesjonalne badanie wzroku czestochowa regulacja okularow progresywnych salon graloptic SOCZEWKI DLA OSÓB 40+ soczewki spolaryzowane w czestochowie zaparowane okulary zdrowe oczy zwyrodnienie plamki zoltej