sobota, 20 marzec 2021 10:17

Trend modowy w okularach w 2021 roku.

Trend modowy w okularach w 2021 roku.||| Trend modowy w okularach w 2021 roku.||| |||

Trend modowy w okularach w 2021 roku.

Jasne widzenie jest ważne, bez względu na to, jak zdecydujesz się poprawić swój wzrok. Być może Twoje obecne okulary wydają się mniej niż inspirujące. Nie martw się. Jeśli jesteś na rynku nowych okularów, teraz jest świetny czas, aby zapoznać się z nowymi stylami i trendami mody na nadchodzący rok. Szczególnie jeśli masz ubezpieczenie wzroku, nowy rok może oznaczać, że nowe oprawki są całkowicie lub częściowo ubezpieczone. Powiemy Ci kilka słów, aby podkreślić to, co musisz wiedzieć, aby Twoja twarz była ubrana w najlepsze style 2021 roku. Najlepsza część? Prawie wszystkie style pasują zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć okulary, które do Ciebie przemawiają.

Trend nr 1 w okularach 2021: przezroczyste

Zapomnij o klasycznej szylkretowej skorupce lub ciemniejszych kolorach - ten trend polega na tym, aby wszystko było jasne i wyraźne. Kształty ramek mogą wahać się od drobnych i okrągłych po grube i odważne. Niektóre mają subtelne kolory, takie jak niebieski lub szary, dzięki czemu oprawki wyglądają jeszcze bardziej jak klejnoty. Bez względu na to, który wybierzesz, przezroczysta ramka pomoże Ci uwydatnić styl.

 

Trend nr 2 w okularach 2021: Podwójny pasek brwiowy

Zmysł sportowej mody lat 70. i 80. powraca (kto wie?). Czym są podwójne brwi? Mniej więcej: mostek oprawki ma dwa paski w okolicy czoła, które dodają szyku. Daj subtelny (lub niezbyt subtelny) ukłon w stronę błyszczącego metalu z czasów Top Gun i zacznij czuć lato na długo przed jego nadejściem.

 

Trend nr 3 w okularach 2021: Metal

Niezależnie od tego, czy podoba Ci się klasyczny wygląd Steve'a Jobsa, czy wolisz coś więcej w dziedzinie prostokątnych i funkcjonalnych (pomyśl o stereotypowym kujonie matematycznym), wszystko, co metalowe, zostanie odświeżone w 2021 roku. Połącz to z trendem na duże ramki, a skończysz z ogromne okrągłe metalowe ramy. Nie rezygnuj z wewnętrznego pragnienia metalu: te modele są lekkie i dopasowane do każdej twarzy, od okrągłej po kwadratową i do wszystkiego pomiędzy.

 

Trend nr 4 w okularach 2021: Płaski wierzchołek

Aby uzyskać pewność siebie, nie możesz zignorować pary płaskich ramek. Są równie odważne, co funkcjonalne - większość modeli jest oversizowa, więc nigdy nie będziesz rozglądać się za krawędziami soczewek. Oprawki z płaską górą są od jakiegoś czasu popularne w okularach przeciwsłonecznych, ale okulary o tym charakterystycznym wyglądzie przeszły długą drogę. Można znaleźć style z detalami i kolorami, które pasują do każdego.

 

Trend modowy w okularach w 2021 roku. 

 

Trend bonusowy okularów 2021: TY

Bez względu na to, jaki styl wybierzesz, bez względu na to, na jaki trend w modzie wskoczysz lub zignorujesz, to ty. Za każdym razem uśmiechaj się do lustra. Wypróbuj wiele różnych stylizacji (nawet jeśli okulary nie pasują „technicznie” do kształtu twarzy) i wybierz oprawki, które po prostu wydają się odpowiednie. Ty będziesz wiedział.

 

Zrób krok naprzód dzięki nowym okularom w tym roku, które wywołują uśmiech na Twojej twarzy.

 

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie

Alteo nowa soczewka Progresywna w ofercie JZO badanie wzroku czestochowa badanie wzroku w czestochowie bezpieczny makijaz BLUVXPERT dieta veganska Dieta wspomagająca ochronę przed UV dojazd do nas gdzie kupic dobre okulary przeciwsloneczne lubliniec gdzie kupic okulary w miescie czestochowa gdzie kupic okulary z polaryzacja w czestochowie jak bezpiecznie uzywac kosmetykow dookola oczu jak bezpiecznie uzywac kosmetykow przy oczach jak dbac o okulary jak dlugo zyje koronawirus na roznych powierzchniach jak stosowac srodek dezynfekcyjny do czyszczenia okularow jak trafić do graloptic koronawirus kosmetyki niebezpieczne dla oczu multifokalne soczewki kontaktowe do korekcji prezbiopii na co zwracac uwage przy zakupie okularow przeciwslonecznych naprawa okularow progresywnych ochrona przed słońcem ochrona przed uv ochrona uv i kategorie filtrow dla okularow przeciwslonecznych i okularow okular bezramkowe częstochowa okulary 2020 Okulary bezramkowe wady i zalety Okulary czy soczewki kontaktowe: wady i zalety okulary dla dzieci okulary dla dzieci częstochowa okulary dla dzieci kalety okulary dla dzieci lubliniec okulary dla dzieci olesno okulary dla okraglych twarzy okulary do komputera okulary dzieciece okulary korekcyjne częstochowa Okulary po operacji zaćmy okulary progresywne czestochowa okulary przeciwsloneczne czestochowa okulary przeciwsloneczne w lublincu okulary przeciwsłoneczne okulary spolaryzowane czestochowa okulary tytanowe częstochowa okulary z filtrem uv ultrafioletowym czestochowa Oprawki z matalu czy z tworzywa sztucznego? Co wybrać? oprawy okularowe częstochowa parowanie szkiel okularowych profesjonalne badanie wzroku czestochowa Przejście z okularów do kontaktów: wady i zalety salon graloptic soczewki spolaryzowane w czestochowie szkodliwosc kosmetykow dla oczu trener personalny w czestochowie poleca sportowy trening wzroku w boksie Zapalenie rogówki Zapalenie rogówki Objawy, diagnoza, leczenie zaparowane okulary zdrowe oczy zwyrodnienie plamki zoltej