czwartek, 21 styczeń 2021 13:12

Jak wydłużyć życie okularów?

Jak wydłużyć życie okularów?||| Jak wydłużyć życie okularów?||| |||

Jak wydłużyć życie okularów?

Użyj ochronnego etui

Soczewki okularowe mogą łatwo ulec zarysowaniu, jeśli nie przechowujesz ich w bezpiecznym miejscu. Dotyczy to również sytuacji, gdy zdejmujesz je przed snem.

Zawsze przechowuj okulary w czystym etui i NIGDY nie kładź ich na stole lub blacie soczewkami skierowanymi w dół.

Jeśli nie masz pod ręką etui na okulary, połóż okulary do góry nogami z otwartymi zausznikami - w bezpiecznym miejscu, gdzie nie zostaną zrzucone ze stołu lub blatu.

Okulary są wieczne

Wszystkie soczewki okularowe z czasem ulegają zarysowaniom w wyniku normalnego użytkowania i narażenia na działanie środowiska - a także w wyniku sporadycznego upuszczenia lub zgubienia. Soczewki okularowe są zabezpieczone przeciw zarysowaniom, a nie na niezniszczalne. Trudne warunki i nieodpowiednie czyszczenie może doprowadzić do ich uszkodzenia.

Kupując okulary, zapytaj swojego sprzedawcę okularów odporność na zarysowania soczewek. Jest to szczególnie ważne w przypadku okularów dziecięcych lub w przypadku noszenia okularów w zakurzonych warunkach.

Postępowanie zgodnie z powyższymi wskazówkami to najlepszy sposób na jak najdłuższe utrzymanie okularów w czystości i bez zarysowań.

Jeśli Twoje soczewki są mocno zarysowane, a recepta na okulary wygasła - lub po prostu chcesz mieć nowe okulary - umów się na badanie wzroku.

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie

Alteo nowa soczewka Progresywna w ofercie JZO badanie wzroku czestochowa badanie wzroku w czestochowie bezpieczny makijaz BLUVXPERT dieta veganska Dieta wspomagająca ochronę przed UV dojazd do nas gdzie kupic dobre okulary przeciwsloneczne lubliniec gdzie kupic okulary w miescie czestochowa gdzie kupic okulary z polaryzacja w czestochowie jak bezpiecznie uzywac kosmetykow dookola oczu jak bezpiecznie uzywac kosmetykow przy oczach jak dbac o okulary jak dlugo zyje koronawirus na roznych powierzchniach jak stosowac srodek dezynfekcyjny do czyszczenia okularow jak trafić do graloptic koronawirus kosmetyki niebezpieczne dla oczu multifokalne soczewki kontaktowe do korekcji prezbiopii na co zwracac uwage przy zakupie okularow przeciwslonecznych naprawa okularow progresywnych ochrona przed słońcem ochrona przed uv ochrona uv i kategorie filtrow dla okularow przeciwslonecznych i okularow okular bezramkowe częstochowa okulary 2020 Okulary bezramkowe wady i zalety Okulary czy soczewki kontaktowe: wady i zalety okulary dla dzieci okulary dla dzieci częstochowa okulary dla dzieci kalety okulary dla dzieci lubliniec okulary dla dzieci olesno okulary dla okraglych twarzy okulary do komputera okulary dzieciece okulary korekcyjne częstochowa Okulary po operacji zaćmy okulary progresywne czestochowa okulary przeciwsloneczne czestochowa okulary przeciwsloneczne w lublincu okulary przeciwsłoneczne okulary spolaryzowane czestochowa okulary tytanowe częstochowa okulary z filtrem uv ultrafioletowym czestochowa Oprawki z matalu czy z tworzywa sztucznego? Co wybrać? oprawy okularowe częstochowa parowanie szkiel okularowych profesjonalne badanie wzroku czestochowa Przejście z okularów do kontaktów: wady i zalety salon graloptic soczewki spolaryzowane w czestochowie szkodliwosc kosmetykow dla oczu trener personalny w czestochowie poleca sportowy trening wzroku w boksie Zapalenie rogówki Zapalenie rogówki Objawy, diagnoza, leczenie zaparowane okulary zdrowe oczy zwyrodnienie plamki zoltej