środa, 20 styczeń 2021 19:06

Jak usunąć rysy z okularów i kiedy profesjonalnie czyścić okulary

Jak usunąć rysy z okularów i kiedy profesjonalnie czyścić okulary||| Jak usunąć rysy z okularów i kiedy profesjonalnie czyścić okulary||| |||

Jak usunąć rysy z okularów?

Niestety nie ma magicznego lekarstwa na porysowane soczewki. Po zarysowaniu okularów są one porysowane.

Niektóre produkty są zaprojektowane tak, aby zadrapania wyglądały trochę mniej widoczne - ale są to zasadniczo substancje woskowe, które łatwo się ścierają, a wyniki są mieszane w zależności od umiejscowienia i głębokości zadrapań. Ponadto produkty te często powodują rozmazanie soczewek z powłoką antyrefleksyjną.

Oprócz odbijania światła i zakłócania wzroku zadrapania mogą wpływać na odporność soczewek na uderzenia. Aby uzyskać optymalną widoczność i bezpieczeństwo, najlepiej jest kupić nowe soczewki, jeśli zauważysz znaczące zadrapania.

Kupując soczewki okularowe, wybieraj soczewki z trwałą powłoką odporną na zarysowania. Zapytaj optyka, czy Twój zakup obejmuje gwarancję na zarysowania - zwłaszcza jeśli w przeszłości problemem były zarysowane soczewki.

 

Kiedy profesjonalnie czyścić okulary?

Jeśli Twoje soczewki są w dobrym stanie, ale utrzymanie w czystości nosków lub innych elementów oprawki stało się niemożliwe, skontaktuj się z okulistą lub osobą, która sprzedała Ci okulary.

Czasami okulary można czyścić dokładniej za pomocą myjki ultradźwiękowej, a pożółkłe noski można wymienić na nowe. Ale nie próbuj tych poprawek w domu - skontaktuj się z profesjonalistą.

SALONY OPTYCZNE
GRALOPTIC
Zadzwoń do nas i umów się na badanie

Alteo nowa soczewka Progresywna w ofercie JZO badanie wzroku czestochowa badanie wzroku w czestochowie bezpieczny makijaz BLUVXPERT dieta veganska Dieta wspomagająca ochronę przed UV dojazd do nas gdzie kupic dobre okulary przeciwsloneczne lubliniec gdzie kupic okulary w miescie czestochowa gdzie kupic okulary z polaryzacja w czestochowie jak bezpiecznie uzywac kosmetykow dookola oczu jak bezpiecznie uzywac kosmetykow przy oczach jak dbac o okulary jak dlugo zyje koronawirus na roznych powierzchniach jak stosowac srodek dezynfekcyjny do czyszczenia okularow jak trafić do graloptic koronawirus kosmetyki niebezpieczne dla oczu multifokalne soczewki kontaktowe do korekcji prezbiopii na co zwracac uwage przy zakupie okularow przeciwslonecznych naprawa okularow progresywnych ochrona przed słońcem ochrona przed uv ochrona uv i kategorie filtrow dla okularow przeciwslonecznych i okularow okular bezramkowe częstochowa okulary 2020 Okulary bezramkowe wady i zalety Okulary czy soczewki kontaktowe: wady i zalety okulary dla dzieci okulary dla dzieci częstochowa okulary dla dzieci kalety okulary dla dzieci lubliniec okulary dla dzieci olesno okulary dla okraglych twarzy okulary do komputera okulary dzieciece okulary korekcyjne częstochowa Okulary po operacji zaćmy okulary progresywne czestochowa okulary przeciwsloneczne czestochowa okulary przeciwsloneczne w lublincu okulary przeciwsłoneczne okulary spolaryzowane czestochowa okulary tytanowe częstochowa okulary z filtrem uv ultrafioletowym czestochowa Oprawki z matalu czy z tworzywa sztucznego? Co wybrać? oprawy okularowe częstochowa parowanie szkiel okularowych profesjonalne badanie wzroku czestochowa Przejście z okularów do kontaktów: wady i zalety salon graloptic soczewki spolaryzowane w czestochowie szkodliwosc kosmetykow dla oczu trener personalny w czestochowie poleca sportowy trening wzroku w boksie Zapalenie rogówki Zapalenie rogówki Objawy, diagnoza, leczenie zaparowane okulary zdrowe oczy zwyrodnienie plamki zoltej